Wydanie nr 153/2020, Poniedziałek 1.06.2020
imieniny: pokaż (16 imion)Bernard, Nikodem, Alfons, Symeon, Fortunat, Magdalena, Eunika, Konrad, Felin, Felina, Ischyrion, Juwencja, Juwencjusz, Justyn, Teobald, Pamela
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Koronawirus. Raport z regionu z dnia 9 kwietnia 2020 r.

Koronawirus. Raport z regionu z dnia 9 kwietnia 2020 r.

 

Raport dotyczący powiatu malborskiego.

Z informacji podanej 9 kwietnia br. wynika, że w powiecie malborskim jest 6 osób poddane kwarantannie domowej na podstawie decyzji organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej i 232 osoby poddanekwarantannie domowej na podstawie Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U. z 2020 r., poz. 433 ze zm.). Pod nadzorem epidemiologicznym pozostaje 5 osób.

Jak dotąd, nie ma żadnej osoby hospitalizowanej z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19. Nie ma również żadnej osoby, u której stwierdzono wynik dodatni, a także nie ma żadnych decyzji o izolacji domowej wydanych przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. W dniach od 14 marca do 9 kwietnia br. przebadano 62 próbki.

 


 

Raport dotyczący powiatu sztumskiego.

Z informacji podanej 9 kwietnia br. wynika, że w powiecie sztumskim jest 14 osób poddanych kwarantannie domowej na podstawie decyzji organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej i 171 osób poddanych kwarantannie domowej na podstawie Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U. z 2020 r., poz. 433 ze zm.). Pod nadzorem epidemiologicznym pozostaje 10 osób.

Jak dotąd, nie ma żadnej osoby hospitalizowanej z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19. Nie ma również żadnej osoby, u której stwierdzono wynik dodatni, a także nie ma żadnych decyzji o izolacji domowej wydanych przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. W dniach od 14 marca do 9 kwietnia br. przebadano 35 próbek.


 

 

Raport dotyczący powiatu nowodworskiego.

Z informacji podanej 8 kwietnia br. wynika, że w powiecie nowodworskim są 4 osoby poddane kwarantannie domowej na podstawie decyzji organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej i 176 osób poddanych kwarantannie domowej na podstawie Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U. z 2020 r., poz. 433 ze zm.). Pod nadzorem epidemiologicznym nie ma żadnej osoby.

Jak dotąd, nie ma żadnej osoby hospitalizowanej z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19. Jednak u trzech osób potwierdzono wynik dodatni i wobec nich organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej wydały decyzję o izolacji domowej. Potwierdzono negatywny wynik 49 osobom.


 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.