Wydanie nr 153/2020, Poniedziałek 1.06.2020
imieniny: pokaż (16 imion)Bernard, Nikodem, Alfons, Symeon, Fortunat, Magdalena, Eunika, Konrad, Felin, Felina, Ischyrion, Juwencja, Juwencjusz, Justyn, Teobald, Pamela
ReklamaKontakt
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvsztum.pl
  • tvdzierzgon.pl

Zagrali dla medyków i mieszkańców Malborka. Akcja #BędzieDobrze w pierwszej odsłonie przy szpitalu i na Rolniczej

  • Wydanie nr 153/2020
  • 3 kwietnia 2020, 21:18
  • Redakcja
  • Wiadomości
  • 14 komentarze
Wspólna inicjatywa Telewizji Malbork, Malborskich Światłowodów, Bartosza Błachuta oraz niesamowitego Dj Łukasza Brzostka była gestem podziękowania dla malborskiej służby zdrowia za poświęcenie i trud pracy, jaką wykonuje w obliczu zaistniałej sytuacji, związanej z pandemią koronawirusa.

Przed budynkiem szpitala zorganizowali muzyczną niespodziankę, by w ten symboliczny sposób podziękować wszystkim, którzy na co dzień stoją na pierwszej linii frontu. By mieli świadomość, że wszyscy ich wspieramy i podziwiamy oraz że są naszymi lokalnymi bohaterami.

Muzyczna niespodzianka dla dodania otuchy zaskoczyła również mieszkańców Osiedla Południe (ulica Rolnicza) , którzy przez krótki moment mogli poczuć się, jak na koncercie zorganizowanym specjalnie dla nich.

 

To dopiero pierwsza odsłona malborskiej akcji #BędzieDobrze. W kolejnych odsłonach muzyczna niespodzianka dla mieszkańców kolejnych malborskich osiedli.

Łukasz Brzostek - DJ, konferansjer

 

Redakcja
Przejdź do komentarzy

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Mieszkaniec
Mieszkaniec 07.04.2020, 20:18
Komuś się zapomniało że to teren szpitala,tam chorzy ludzie leżą którzy potrzebują spokoju.
Gość
Gość 04.04.2020, 22:26
Tak przestraszyliście ludzi tym koronowirusa że przez rok z mysich dziur nie wyjdą. Brawo
Krzyżak
Krzyżak 04.04.2020, 20:54
Tak... #zostanwdomu. Sam niech lepiej zostanie. Mam nadzieję że pod mój blok nie przyjedzie, niech się nauczy pierw śpiewać, to już lepsze te cygany byli co w latach 90 pod balkonami śpiewali. Zapas jajek mam jak chcesz być obrzucony to przyjedź na Sienkiewicza buraku, więcej z siebie durnia nie zrobisz. Pajacowanie jak tych policjantów z NDG. Niech każdy weźmie w końcu za poważna pracę. Wysłannicy Kaczyńskiego!
Ilona
Ilona 04.04.2020, 18:06
Super inicjatywa!!!
Ja
Ja 04.04.2020, 10:35
Ale MNÓSTWO ludzi na balkonach !!!